Tropik Detoks VitalIty Cure

Huerta ecológica Anastasía in Santa Cruz de la Sierra/Bolivia üzerinde

(sahip Manuela Probst de Perez)

 

 

Detoks bir kez farklı ve tamamen doğal:

detoks, dinlenmek, sağlıklı olsun ve kalmak! 

 

 

Taze hasat fındık bir içme hindistan cevizi kürü ile detoks ya da sadece ham lezzetli canlı! 

 

Günlük hayatı geride bırakın - kelimenin tam anlamıyla - ve tropik parlak mavi gökyüzü altında yaşam tamamen yeni, sağlıklı bir şekilde geri yolunuzu bulmak ve paradisiacal meyve ile çevrili! 

 

Burada palmiye ağaçlarının sıcak rüzgar da kendiniz arasında hafifçe dinlenmek, dinlenmek için vücudunuzun, zihin ve ruh tedavi, sağlıklı hareket, dinlenmek, gevşemek, rüya ve en iyi organik çiğ gıda, özellikle sağlıklı lezzetli içme hindistan cevizi tadını çıkarabilirsiniz! 

 

Kendine iyi bir şey yap!

 

 

 

 

 

Günlük hayattan uzaklık - ama doğru!

 

Eğer tekrar kendinizi bulmak için kısa bir süre için "çıkmak" istiyorsanız Yani, burada cennet küçük bir parça tadını çıkarabilirsiniz ve her şeyden önce gerçekten sağlığınız için bir şeyler yapmak ve detoks ve zihinsel, zihinsel ve fiziksel olarak yeniden. 

Burada gerçekten tutarlı bir şekilde lezzetli ham yaşayabilir, sadece bir süre için bile. Temiz hava, güneş, su hareketi ve işlenmemiş gerçek taze gıdanın yanı sıra, kelimenin tam anlamıyla uzak olan günlük hayattan da rahatlayabilirsiniz.

Almanya ve Avrupa'daki toksik kirlilik son yıllarda giderek daha kritik hale geldikçe, ki bu da bağışıklık sistemine ve nüfusun sağlığına, vücuda, ruha ve akla giderek zarar veriyor, kızımın finkasında, Bolivya'daki Huerta ecogica Anastasa'da bir veya birkaç haftalık detoks canlılığı tedavisi ni yapmak ve orada misafir bungalovlardan birinde yaşamak mümkün.

 

 

 

Varış

 

Geçmişte Almanya'dan Güney Amerika'ya yapılan bir yolculuk pahalı ve her şeyden önce uzun bir girişim di, şimdi Madrid'de nispeten kısa bir mola ile Frankfurt Santa Cruz de la Sierra AirEuropa ile ucuz doğrudan uçuşlar vardır, böylece Güney Amerika'ya yolculuk da daha keyifli ve daha uygun hale gelmiştir. Bolivya ve Almanya arasındaki saat farkı sırasıyla 5 ve 6 saattir.  

 

 

 

Havaalanı / Geziler / Şehir Gezileri

 

Santa Cruz Havaalanı finca'ya yaklaşık 20 dakika uzaklıktadır. Ayrıca, ülkeyi ve halkını tanımak için düzenleme ile ucuz taksilerle bir günlük veya çok günlük geziler rezervasyonu yapmak da mümkündür.  Buna ek olarak, santa cruz de la Sierra şehrini gün boyunca sadece birkaç yüz metre uzaklıktaki halk mikrobüsleri ile tek başına keşfetmek de mümkündür.

 

Druckversion | Sitemap
© Dr. med. habil. Dr. rer. nat. Karl J. Probst