Sorular ve cevaplar

 

Bireysel sorular

 

Zaman ve tekrar ben çiğ gıda ve diğer terapötik önlemler için geliştirilen sağlık kavramı hakkında her türlü isteklerini almak yanı sıra yeniden keşfetmiş "kükürt tedavisi" için, ayrıca "Dr. Probst sonra kükürt tedavisi" olarak adlandırılır.

Ancak, zaman nedenleriyle, benim için her zaman ayrıntılı olarak tüm sorulara cevap vermek mümkün değildir, hangi için anlayış isteyin.

Uzaktan tanılama da mümkün değildir. 

 

 

Kendi kendine tedavi ve kükürt tedavisi 

 

Bu arada, internette "Dr. Probst'a göre sülfür tedavisinin" nasıl yapılacağını bildiğini iddia eden ve sık sık bu insanlarla hiçbir ilgisi kalmadan ya da onları daha yakından tanımadan bana başvuran pek çok "uzman" var. Bu bağlamda, şüpheli ve yanlış kullanım talimatları hemen hemen her zaman verilir. Hatta ben vermek ve hangi ben de netlik için bazı şeyleri abartmak kendi kendine tedavi başlatmak için uygun değildir, özellikle benim tüm sağlık kavramı dikkate alınmaz ya da anlaşılmıştır. Bu zaman ve tekrar kendilerini tedavi insanlar kendi kendine atanan uzmanların tavsiyesi takip ve / veya çünkü benimle bir veya daha fazla görüşme gördük yansıtılır.

 

 

Hastalıklar bizi aniden etkilemez.

ama doğaya karşı günlük günahlardan gelişirler.

Hippokrates, Doktor

(460-370 v. Chr.)

 

 

 

Doğa en iyi eczanedir.

papaz Sebastian Kneipp

(1821-1897)

Druckversion | Sitemap
© Dr. med. habil. Dr. rer. nat. Karl J. Probst