Sağlığınız için zaman

 

 

 

Sağlığınız için zaman ayırın! Bu bizim en büyük varlığımız! Öyleyse biraz araştırma yapın ve aşağıdaki satırları okuyun!

 

 

Belki de bu web sitesine rastladınız çünkü hastasınız ve bundan sonra ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Ya da belki sadece nasıl tekrar formda olabileceğinizi ve yaşlılığa kadar nasıl sağlıklı kalabileceğinizi öğrenmek istiyorsunuz. Her iki durumda da doğru yere geldiniz!

 

Çünkü naturopatik çalışmam sırasında defalarca tecrübe edebildim: İnsanların büyük çoğunluğu sağlıklı kalabilir ve daha fazla bilgiye sahip olsalardı tekrar iyileşebilirdi.

 

 

Bu bilgiyi kırk yılı aşkın pratik tıbbi çalışma ve binlerce hastayla edindiğim deneyimde ve kronik hastalıkların tedavisi için sayısız saatlerce yorulmak bilmeyen araştırmalarda ve çok sayıda kendi kendine deneyler yoluyla edindim. Günümüzde pek çok insan genç yaşta, hatta bazen çok genç yaşta kitap yazmaktadır. Tüm kitaplarımı uzun yıllar ve hatta onlarca yıllık tıbbi deneyimden sonra sayısız hastayla yazdım.Çiğ veya vegan beslenme alanındaki ve alternatif tıp alanındaki bu pratik deneyim yeri doldurulamaz. Gerçekler tartışılamaz.

 

Sadece beni eleştiren veya her şeyi daha iyi bildiklerini düşünen herkese, kırk yılı aşkın süredir yapabildiğim gibi, erken bir yargı oluşturmadan ve hatta bazen kötü niyetli olmadan önce ilk yılların deneyimini toplamalarını önerebilirim. Bilge ifade. Bilgi birikimimi tüm ilgilenen ve ciddi arayanlara, özellikle sağlıklı olmak ve / veya sağlıklı kalmak isteyen ve yeni yollara açık olanlara aktarmak istiyorum.

 


Size sağlık diliyorum

Dr. Karl J. Probst

Druckversion | Sitemap
© Dr. med. habil. Dr. rer. nat. Karl J. Probst