Kitaplar

 

Dr. Probst yöntemi ile ilgili tüm önemli bilgiler Dr. Probst'un üç kitabının ayrıntılı olarak açıklanmıştır. Şu anda Dr. Probst tarafından üç kitap, ilk kitabı "Why Only Nature Can Heal Us" İngilizce ve İspanyolca da mevcuttur. Daha fazla çeviri üzerinde çalışıyoruz. Dr Probst kitapları telomit Verlag sadece mevcuttur:

 

 

"Warum nur die Natur uns heilen kann" (almanaca)

 "Why only nature can heal us" (İngilizce) Yeni!

"El porqué solo la naturaleza nos puede curar" (İspanyolca) Yeni!

 

Ünlü yazar, habilitated hekim ve doktora fizikçisi ilk kitabında kronik hastalıkların nedenlerini ele alıyor ve "Dr. Probst Metodu"nun dört ilkesini anlatıyor. Buna ek olarak, o ısrarla takip ve o devam ediyor ve geliştirir naturopathic tıp, terapötik yolları ile ilgilenir. Bağırsak sağlığı ve sağlıklı beslenme konularına özel önem veriyor. Bu en çok satan kitap kronik hastalıklar veya günlük rahatsızlıkları için alternatif bir yaklaşım arayan herkes için kapsamlı bir genel bakış sağlar.

 

"Der natürliche Weg zu Heilung und Gesundheit"

(şu anda sadece Almanca)

 

"Warum nur die Natur uns heilen kann" eki bilgi yazarın büyük zenginliği tüm pratik öneriler yukarıda içerir. Sağlıklı vücut ortamı ve hastalıkların nedensel gelişimi ayrıntılı açıklama yanı sıra, o da sağlıklı beslenme ve yaşam tarzı konusunda tavsiyeler ile bu kitapta fırsatlar.

 

"Energieschub aus dem Meer"

(şu anda sadece Almanca)

 

20 yıl önce yayınlanan kitabın yeni baskısı, sağlığa çare olarak yosuna odaklanıyor. Bu bağlamda, yazar yosun ve iyot arasındaki ilişkiyi tartışır, vücuttan toksinlerin bozulması nı ele almakta ve kahverengi yosun sindirerek tam etkilerini tartışır. Buna ek olarak, radyoaktivite ve ağır metaller konuları kahverengi yosun Ascophyllum nodosum daha ayrıntılı olarak ele alınmadan önce ele alınır.

 

 

Druckversion | Sitemap
© Dr. med. habil. Dr. rer. nat. Karl J. Probst